Ali Kestaneci Hakkında

02-09-2017

2003 yılından itibaren ikitelli organize sanayi bölgesinde hizmet vermeye başlamıştır.Ali kestaneci et lokantası benzersiz et ve ürün çeşidiyle 14 yıldan beri bölgede hizmet ve kalitesinden ödün vermeden sektöründe yoluna devam etmektedir..

Müessesemiz 1980 yılında kurulan ve babadan oğul’a geçerek üçüncü kuşak tarafından bu günlere kadar gelen firmamız .2003 yılından itibaren ikitelli organize sanayi bölgesinde hizmet vermeye başlamıştır.Ali kestaneci et lokantası benzersiz et ve ürün çeşidiyle 14 yıldan beri bölgede hizmet ve kalitesinden ödün  vermeden sektöründe yoluna devam etmektedir.. 
Ürünlerimiz Tecrübeli ustalarımızın elinde birer sanat eserine dönüştürülerek servis edilir. Bünyemizde markamız ile özdeşleşmiş kendine has lezzetler ile  birlikte özel ürünlerimiz olan Meşhur perde pilavı.ve dondurmalı irmik helvası büyük ilgi görmektedir. 685m2  alan üzerine kurulu olan müessesemiz mescit çocuk oyun alanı acık bahçe ve otopark alanı ile misafirlerimize rahat ve nezih bir ortamda yemek yeme imkanı sunmaktadır.